Jesteśmy już 20 owocnych lat na rynku!

logotype 2022

Jak w każdej organizacji najważniejsi w naszej Spółce są ludzie, to oni są niewątpliwą wartością. Przez naszą firmę „przewinęło” się kilkanaście głównie kobiet. Jedynie dwóch odważnych mężczyzn Darek i Piotrek pracowało z nami przez krótki czas. No cóż IR to jednak mocno sfeminizowana firma. Wspomnę tu o wspaniałych dziewczynach, które pracowały najdłużej: Uli, Monice, Kasi, Patrycji, Ewie, Basi i Agnieszce. Dla wielu z nich nasza firma stała się trampoliną do dalszej kariery. Aktualnie dziewczyny pracują w księgowości, controlingu czy nawet w Ministerstwie. Dzisiaj nasz zespół tworzą Ela, Agata, Sylwia i Marcelina. Każda zupełnie różna, ale w tym tkwi ich siła jako zespołu. Najważniejsze, że dziewczyny są profesjonalistkami, lubią się i wspierają, wymieniają doświadczeniami, a często po prostu głośno się śmieją.

Firma to również relacje biznesowe przede wszystkim z klientami, ale również ze specjalistami  w pokrewnych, komplementarnych dziedzinach. Wiele z tych relacji udaje nam się utrzymać od samego początku działalności, a nawet zaprzyjaźnić się. Na naszych oczach „rozkwitło” wiele wspaniałych biznesów. 

Za sukcesem naszej Spółki stoją zasady, które przyświecają wspólniczkom od zawsze: uczciwość, szacunek, zaangażowanie. I oby przez kolejne lata to się nie zmieniło, czego sobie i innym IR-kom życzę.